راهنمای خرید


خرید آنلاین

فروشگاه مد سلا با تنوع محصولی فراوان برای مشتریانی که قصد خرید لوازم و تجهیزات پزشکی، کتاب‌های پزشکی و نرم افزارهای پزشکی را دارند خدمات، تسهیلات و امکانات ویژه‌ای را فراهم کرده است

تخفیف‌های ویژه

اگر قصد خرید انبوه دارید مبین‌نت بر مبنای حجم قرارداد، تخفیف‌های قابل‌توجهی به شما ارایه می‌دهد. این تخفیف با کمیت خرید شما ارتباط مستقیم دارد. مبین‌نت در واحد فروش مستقیم خود در این موارد ارتباطات و خدمات خود را در بالاترین سطح و بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

خدمات PostPaid

فروشگاه مد سلا در راستای ارتقا و تنوع در خدمات خود، بسته‌های پیشنهادی متنوعی را به منظور ارایه به خریداران محترم در سراسر کشور طراحی کرده است. در این طرح که اغلب برای فروش‌های ویژه طراحی شده و اولین بار است که در کشور مطرح می‌شود، تلاش کرده‌ایم نفع اقتصادی شما را به دقت لحاظ کنیم. برخی از مزایای این طرح به شرح زیر است:
  • تنها هزینه‌ محصول را پرداخت می‌کنید. در واقع با این شیوه، هزینه‌ اولیه‌ خرید برای شما به شدت به‌صرفه خواهد بود.
  • با توجه به توان زیرساختی قوی و گستره‌ خدمات پستی، می‌توانید در بیش از ۱۳۰ شهر کشور از مزایای این طرح استفاده کنید. برای خرید و دریافت محصول به فروشگاه مراجعه کنید. Postpaid (پرداخت پس از تحویل سفارش) برای جلب رضایت مشتری و به منظور افزایش سطح خدمات و رضایت‌مندی مشترکان ارائه شده است.